HAKKIMIZDA

İstanbul Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul`da Sabiha Gökçen Car Rental, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı`nda araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Sabiha Gökçen Car Rental 2004 yılında istanbul`da kurulmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde hızla büyümüş ve Türkiye`de araç kiralama sektöründe önemli bir firma haline gelmiştir.

Sitemiz İnternet üzerinden online araç kiralamak isteyen müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde araç rezervasyon imkanı tanımaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisi istenmemektedir.
Ödemelerinizi araç tesliminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.
Bütün Araçlarımızda OGS cihazı mevcuttur. Araç dönüşünde OGS ücreti hesap edilerek alınmaktadır. 
Araç filomuz  2019 , 2020 VE 2021 model araçlardan oluşmaktadır ve tüm araçlarımız yakıt tasarrufludur.
Araçlarımızın tamamı şirketimiz adına kayıtlıdır.
Sabiha Gökçen Car Rental, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı`nda ucuz ve kaliteli araç kiralama hizmeti için en doğru adrestir..
Daha önce araç kiralayan müşterilerimizin sonraki araç kiralamalarında , indirim uygulanarak müşterilerimizin firmamıza bağımlılığı ödüllendirilmektedir.

 

 

NEDEN SABİHAGOKCEN CARRENTAL?

Türkiye`de Araba kiralama da gereken en önemli dikkat edilmesi gereken  hususlar satış sonrası işletmelerin vermiş olduğu hizmetlerdir.Firmamızdan araba kiraladığınızda 7/24 yol yardım servislerimiz ve personellerimiz hizmetinize girecektir.Üstelik Türkiye`nin neresinde olursanız olun.Araçlarımızın bakımları kendi kurmuş olduğumuz servislerimizde en tecrübeli personeller ile en kaliteli malzemlerin kullanımıyla gerçekleşmektedir.Bu nedenle tatiliniz boyunca yolculuğunuzu aksatacak sorunlar ile karşılaşmazsınız. 


Whatsapp Telefon