Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
Gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 3/1 i alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli tahsil edilir. 
Geçerli pasaport ve uçuş bilgileri alınan yurtdışı müşterilerimizden 150 euro depozito alınır. Pasaportun olmaması durumunda son çalıştığınız iş yerine ait gelir belgesi veya imza sirküsü veya vergi levhası gibi belgeler istenebilir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız 2019 ve 2020 model olup full rent a car kaskoludur. (Mali Mesuliyet Sigortası).
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TESLİM VE BIRAKMA
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Sabihagökcenrentacar personeli sizi karşılamak ve aracı teslim etmek mecburiyetindedir.Kiralamış oldugunuz aracı teslim yeri dışında herhangi bir adresten Yada şehir içindeki herhangi bir istasyondan teslim etmek isterseniz ekstra 25 euro teslim ücreti alınır.Bu ücret şehir dışı oldugu takdirde değişkendir.Kampanyalı kiralama fiyatı ile kiralamış olduğunuz araçlarda Günlük km limiti 150 kmdir.Eğer iade ettiğinizde km aşımında bulunursanız extra fiyat farkı talep edilir.Kampanyalı kiralama fiyatında ve yaz dönemlerinde km limiti yoktur.Atatürk havalimanı teslim 25 eurodur.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları kiralayan kişiye aittir.
Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

OGS-HGS
Köprülerde,otobanlarda ve ücretli yollarda geçiş yapabilmek için T.C.K. yasası gereği ogs cihazı veya hgs etiketi olması gerekmektedir.Araçlarımızın tümünde ogs cihazı mevcuttur.Ogs ücreti geçtiğiniz tutar oranında personelimizden sınırsız ogs satın alabilir;veya hgs etiketi temin edebilirsiniz.OGS ücreti kiralama bedeline dahil değildir.Araç tesliminde ogs ücreti ödemeyen kullanıcılardan en az 15 euro ücret alınmaktadır.
Whatsapp Telefon