Sabiha Gökçen Oto Kiralama

Sabiha Gökçen Oto Kiralama

Sabiha Gökçen Oto Kiralama

Sabiha gökçen havalimanında uçaktan indiniz fakat İstanbul da araçsız işlerinizi halletmek yada gezmek oldukça zordur. Nitekim şehrin toplu taşımaları oldukça yoğun ve bir yerden diğer yere gitmek için defalarca toplu taşıma aracı değiştirmeniz gerekir. Fakat Sabiha Gökçen Oto Kiralama firmamız Sabiha Gökçen Car Rental sizlerin istediği aracı havalanınından çıktığınızda size teslim ederek İstanbulda rahat bir tur atmanıza olanak tanımaktadır.

 

 

 

 

Üstelik Sabiha Gökçen oto kiralama firmaları arasında en geniş araç filosuna sahibiz. Bu sebeble size onlarca araç seçeneği sunmaktayız. Araçlarımızın bakımları müşterilerimizden teslim alındıktan hemen sonra yapılarak araç size teslim edildiğinde hiç bir sorun çıkarması engellenmektedir. İş seyahatiniz yada İstanbul turunuz yarıda kalmaması için her türlü önlem firmamız güvencesi altındadır.

 

 

 

 

Sabiha Gökçen Oto Kiralama Araç Tesliminde Ödeme

Sabiha gökçen Car Rental firmamız müşteri güvenini ve memnuniyetini hedefleyen yapımız ile araç tesliminden önce herhangi bir ödeme tarafınızdan alınmamaktadır. Ön ödeme, kapora yada web site ödemeleri firmamız bünyesinde bulunmamaktadır.

 

 

 

 

Seçtiğiniz arac tıkladığınızda karşınıza gelen formu doldurmanız bizim için yeterlidir. Ödemelerimiz ise araç tesliminde isterseniz nakit olarak veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin Sabiha Gökçen Havaalanında rahatça araç kiralama yapabilmesi için her türlü kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz.

 

 

 

 

Sabiha Gökçen Oto Kiralama 7/24 Hizmet

Sabiha Gökçen oto kiralama firması olarak sizlere haftanın her günü ve gün içerisinde her saatte hizmet vermekteyiz. Örnegin gece yada sabah erken saatlerde iniş yapacaksınız fakat araç bulabilirmiyim diye endişeye kapılmayın.

 

 

 

 

Sabiha Gökçen Car Rental sizlere günün her saati aynı hizmet ve özenle yardımcı olmaktadır. Sadece araç rezarvasyonu konusunda değil, araç arızaları konusunda da 7/24 yardımcı olmaktadır. Araçta meydana gelebilecek arızalara karşı hemen yol yardım servisimizle hızlı bir şekilde ulaşıyor sorunu hızlıca çözüme kavuşturuyoruz. Sizde 20 yıllık deneyimle Sabiha Gökçen Car Rental firmamızdan Sabiha Gökçen Oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  •  


Sabiha Gökçen Oto Kiralama İletişim Bilgileri
  • Adres: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar - Dış Hatlar
  • E-mail: info@sabihagokcencarrental.com
  • Telefon: 0216 595 26 00
  • Faks: 0216 378 36 76
  • Çalışma Saatleri: 7 Gün / 24 Saat


İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon